"Зоопарк належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва"
Положення про Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

Бригинець: В загибелі тварин у Київському зоопарку винен Черновецький

Своєю пасивністю Л. Черновецький сприяє загибелі тварин у Київському зоопарку. На сьогодні вже створена тимчасова контрольна комісія Київради щодо перевірки діяльності Київського зоологічного парку, не може працювати, тому що рішення не підписане мером Києва. Саме тому О. Бригинець звернувся до Л. Черновецького з вимогою пришвидшити підписання рішення.

Про це повідомила прес-служба голови контрольної комісії Київради щодо перевірки діяльності Київського зоопарку, голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця.

«Київський зоопарк, незважаючи те, що змінено його керівництво, так і не зміг вирішити проблем. Очевидно, що без серйозного втручання контрольної комісії, без допомоги депутатського корпусу, це питання не вирішити. Спроби сприяти покращенню ситуації, шукаючи одного винного — того чи іншого керівника зоопарку — не дають позитивного результату. Проблеми, які треба вирішувати, не стосуються якоїсь однієї людини, вони носять системний характер. Саме тому, і необхідне втручання депутатського корпусу», — зазначив О. Бригинець

Депутат наголосив, що небажання Л. Черновецького підписувати це рішення, говорить про те, що мер (чи хтось із його найближчого оточення) боїться незалежного розслідування навколо подій в зоопарку. Це, на його думку, може означати, що вони причетні до якихось злочинів, які там, можливо, відбувались.

Нагадаємо, що на сесії Київради 31.03.2011 було прийнято рішення «Про продовження діяльності тимчасової контрольної комісії Київради щодо перевірки діяльності Київського зоологічного парку» з новим головою, депутатом Київради (фракція БЮТ-Батьківщина) Олександром Бригинцем. Саме це рішення досі не підписано, а значить комісія не чинна.

За останній час у Київському зоопарку знов зафіксовано чисельні смерті рідкісних тварин. Сьогодні, приміром, стало відомо про загибель 4-річнного, занесеного до Червоної книги, оленя.

 

Джерело: http://bryhynets.com/index.php?nma=news&fla=stat&nums=2649&cat_id=1&page=

Ответить

Вы можете использовать эти HTML теги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


Громадський проект Київський зоопарк


При использовании любых материалов указание источника обязательно.

Система Orphus