"Зоопарк належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва"
Положення про Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

Київський зоопарк закликає журналістів до відповідальності

На нашу думку, це наслідок тривалої медіа-кампанії на тему «Зоопарк — цвинтар для тварин», у якій протягом березня-квітня 2011 року розповсюджувалася дезінформація про загибель 500, а потім 611 тварин в Київському зоопарку. Як наслідок, незважаючи на спростування, деза вилилася в русло нової кампанії щодо закриття зоопарку.
Йдеться про брудні технології, які використовуються певними особами, які ставлять за мету закрити зоопарк для подальшого використання його території під забудову. З огляду на таку позицію, будь-яка найзухваліша брехня слугує сьогодні схемі <<спаплюжити — закрити -забудувати>>.
Вочевидь, лобісти знищення зоопарку вишукують все нові й нові засоби для приниження честі й гідності працівників зоопарку. До адміністрації зоопарку нещодавно звернувся редактор відомого інтернет-видання з повідомленням, що до редакції надійшла чергова стаття замовногохарактеру проти ветеринарного відділу Київського зоопарку.
Колектив Київського зоопарку звертається до журналістів та редакторів з проханням не йти на змову зі зловмисниками, не забувати про кодекс журналістської етики та елементарну людську порядність.
Наголошуємо, що саме через корисливі інтереси окремих громадських діячів та редакторів наразі фабрикується кампанія з метою закрити Київський зоопарк. Іноземці спираються на ту дезінформацію, що заполонила українські ЗМІ в березні-квітні, не володіючи інформацією про реальний стан зоопарку сьогодні.
Звертаємо Вашу увагу на те, що закриття зоологічного парку загальнодержавного значення входить у протиріччя з чинним законодавством України. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов категорично заперечує можливість закриття, перенесення та забудови Київського зоопарку.
Київський зоопарк розташований на території старовинного ландшафтного парку і є свого роду оазою посеред асфальту і бетону. Кияни висловлюють глибоку стурбованість тим, що столиця може втратити унікальну рекреаційну зону. Занепокоєність громадськості підтверджуютьлисти та дзвінки до call-центру Київської міської державної адміністрації.

 

Автор: колектив Київського зоологічного парку загальнодержавного значення.  

Джерело: http://h.ua/story/330660/#ixzz1ef8CPZzi

Ответить

Вы можете использовать эти HTML теги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


Громадський проект Київський зоопарк


При использовании любых материалов указание источника обязательно.

Система Orphus