"Зоопарк належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва"
Положення про Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

Луцькі депутати надумали врятувати зоопарк

Луцькі депутати хочуть вивести функціонування зоопарку на вищий рівень, вирішивши кадрові, фінансові та земельні проблеми.

Про це йшлося 12 серпня під час огляду зоопарку депутатами Луцької міської ради.

За словами заступника директора зоопарку Людмили Денисенко, якщо площу зоопарку збільшити із 4 гектарів до 10, то суттєво збільшиться державне фінансування. Зараз воно мізерне. Підприємству доводиться часто триматися на допомозі спонсорів. 

Денисенко зазначила, що, незважаючи на наявність власного поля для вирощування кормів, наступного року, можливо, доведеться купувати їжу тваринам, а не вирощувати власноруч, бо це невигідно.

Вона провела депутатів територією зоопарку і розказала про особливості його роботи. Вони вирішили через рішення ради допомогти вивести його на кращий рівень, збільшити кількість відвідувань, рівень сервісу.

Депутати зажадали, щоб дирекція зоопарку надала статут, штатний розпис, посадові інструкції, фінансову звітність за минулий рік. Вони збираються подивитися ще на цю документацію і далі приймати якесь рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Джерело: www.volynpost.com

Ответить

Вы можете использовать эти HTML теги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


Громадський проект Київський зоопарк


При использовании любых материалов указание источника обязательно.

Система Orphus