"Зоопарк належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва"
Положення про Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

Луцькі депутати пропонують міському голові звільнити директора зоопарку

30.08.2012 / Юрій Горбач, портал «Четверта влада»

Про долю комунального підприємства «Луцький зоопарк» та його керівника йшлося 29 серпня на черговій сесії Луцької міської ради.

Про роботу КП «Луцький зоопарк» прозвітувався директор зоопарку Володимир Гончаров перед депутатами міської ради.

Приводом до обговорення питання щодо долі луцького зоопарку стали останні події навколо цього підприємства та його директора, зокрема, скандалу із продажем ведмежати та численних журналістських матеріалів про стан зоопарку, серед яких і журналістське розслідування порталу «Четверта влада» «Чому Луцький зоопарк заробляє у 19 разів менше, ніж Рівненський». Після нього портал «Четверта влада» подав звернення до усіх голів фракцій у міській раді та міського голови щодо взяття до уваги ситуації в луцькому зоопарку та пошуку шляхів її вирішення.

Звітуючись перед місцевими обранцями, Володимир Гончаров розповів, що за 8 місяців цього року підприємство заробило 187, 4 тисячі гривень при річному плані у 200 тисяч. Що ж до залучення інвестицій у зоопарк, то директор зазначив, що шукає кошти поза кишенею міської казни.

— Я не прошу ніяких грошей тут, на сесії, — зазначає директор КП «Луцький зоопарк» Володимир Гончаров. — Я розумію, що ця ситуація, яка склалась у нашому місті, дуже важка і треба якось виходити з положення. Тому ми вирішили взяти участь в європейських траншах. На сьогоднішній день ми виграли один транш на 2,5 мільйона євро і 350 тисяч — це гроші, які ми отримали на притулок для тварин. Я думаю, що це вихід із положення.

Директор Луцького зоопарку Володимир Гончаров (ліворуч) та голова міжнародної асоціації захисту тварин “Чотири лапи” Амір Халім (крайній справа)

Також Володимир Гончаров наголосив на тому, що в підприємстві немає заборгованостей по заробітній платі та непогашених кредитів, підвищилась кількість тварин, яка зараз складає 186 особин. Що ж до ситуації із продажем ведмежати, то директор зазначив, що зоопарк має право продавати та обмінювати звірів, для того, щоб поповнювати колекцію зоокуточка. «Я не вважаю це злочином», — зазначив Володимир Гончаров. Натомість, директор підприємства скаржиться на міжнародну організацію «Чотири лапи», яка й повернула ведмежа у луцький зоопарк, мовляв, вони ніяк не хочуть забирати тварину в притулок.

Незадоволеними звітом директора зоопарку залишились чимало депутатів, зокрема депутат Олександр Пиза зазначив, що «після відвідування зоопарку, другий раз сходити туди хочеться лише для того, щоб принести тваринам їсти».

Депутат Роман Романюк порівняв місцевий зоокуточок із рівненським, де фінансування приблизно те ж саме, але виглядає він значно краще, і запитав, що потрібно зробити і що було зроблено, щоб досягти хоча б того рівня.

На це Володимир Гончаров розповів, що 7 років тому луцький зоопарк мав шанс отримати державний статус, але для цього потрібна була площа розміром в 10 гектарів, при наявних 2,3 га. За його словами, тоді зоопарку виконавчий комітет надав у парку територію розміром 14 гектарів.

— Така ситуація була, що ми затвердили оцей план реконструкції на сесії міськради, а потім прийшли 2,5 мільйони гривень з Києва на цей проект і в мене почали вимагати документи, що дійсно є стільки землі. Я пішов до Кривицького (екс-мер Луцька – ред.), а він сказав: «Все. Земля віддана Москвичу (власник кінно-спортивного клубу в Центральному парку – ред.)», — розповідає Володимир Гончаров.

В підсумку депутат Сергій Григоренко подав пропозицію проголосувати за рекомендацію міському голові щодо звільнення чинного директора зоопарку і призначення нового. Прийняли цю пропозицію голосами 26 обранців.

Депутат Андрій Козюра вніс проект рішення щодо утворення тимчасової контрольної комісії з перевірки діяльності КП «Луцький зоопарк» і пошуку шляхів виходу із ситуації, що склалася. Таку ініціативу також прийняли голосами 26 обранців.

Джерело: 4vlada.com

Ответить

Вы можете использовать эти HTML теги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


Громадський проект Київський зоопарк


При использовании любых материалов указание источника обязательно.

Система Orphus