"Зоопарк належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва"
Положення про Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

Обережно: Прогнімак!

26 травня об 09:30 на вулиці Хрещатик, напроти мерії, відбулася акція  протесту політичної партії «Зелені», націлена на дискредитацію Київського зоопарку та його генерального директора.
В рамках акції відбувся перформенс «Гибель слона», під час якого активісти партії «Зелені» зобразили директора зоопарку, що годує тварин гнилими фруктами. Тварини відмовилися їх з’їсти і «померли» з голоду.
Прикметно, що одним із «заморених» тварин був слон Бой (дата смерті – 26 квітня 2010 р.) а іншим – білий ведмідь, якого вже понад 10 років немає у колекції Київського зоопарку.
На акції були присутні лідер політичної партії «Зелені», Олександр Прогнімак, що стояв осторонь і спостерігав за лицедійством, і голова київської міської організації партії «Зелені» Іван Жилка.
На запитання журналістів, чи контактували представники партії з генеральним директором Київського зоопарку, І. Жилка надавав неправдиву інформацію, що Олексій Толстоухов був на місці акції ще на її початку. «Десь він тут ходив, я з ним поговорив», – стверджував Жилка.
Під час акції «Зелені» розповсюджували листівки образливого характеру під гаслом «Стоп зооциду!», у яких йдеться про «жалюгідне і принизливе» становище тварин у Київському зоопарку, про «хижацьке нищення флори і фауни столиці». Інформація в листівках грубо спотворена: наприклад, стверджується, що зоопарк потрапив у п’ятірку найгірших зоопарків світу через загибель 60 тварин за останні півроку. Проте Київському зоопарку було присвоєне таке «звання» ще за попереднього керівництва. В усній формі пікетувальники озвучували й інші дані: про 600 загиблих тварин. Ця дезінформація була розповсюджена у березні цього року екологом В. Борейком (незважаючи на документальне спростування, яке також широко висвітлювалося в ЗМІ).
На листівках, виготовлених на недешевому глянцевому папері, надруковані й фотографії експозицій зоопарку, на яких тварини виглядають виснаженими, хворими, помираючими. Видно, що фотограф дуже старався вибрати такі ракурси й пози тварин (наприклад фотографував сплячих тварин), щоб знімки вийшли украй негативними.
Звертаємо увагу також і на те, що за два дні до акції партії «Зелені» подібна акція, але біля центрального входу до Київського зоопарку, була проведена організацією «Молодіжний рух Києва». П’ятеро молодих людей вигукували образи у бік зоопарку, вели себе вкрай збуджено й агресивно. Наводить на роздуми, що заступника лідера організації звати Тарас Прогнімак.
Неозброєним оком видно, що йдеться про розгортання політичної реклами партії «Зелені», які заробляють собі бали не на добрих справах, а на очорненні Київського зоопарку та на безсовісній брехні.
З огляду на такий стан речей, пригадується біл-борд лідера партії «Зелені» Олександра Прогнімака, що позує з пачкою зелених купюр іноземної валюти і його ж цитата: «Экологической тематикой очень удобно спекулировать и использовать для черного пиара».

http://kyiv.in.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=2092&Itemid=1

Ответить

Вы можете использовать эти HTML теги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


Громадський проект Київський зоопарк


При использовании любых материалов указание источника обязательно.

Система Orphus