"Зоопарк належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва"
Положення про Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

Україна. Історія катастроф. Фільм 2 «Гетто для тварин» (Відео)

Додано випуск програми «Україна. Історія катастроф» за 11 березня 2011.

На телеканалі «1+1» починається новий проект «Україна. Історія катастроф». Це цикл документальних фільмів, присвячених трагічним подіям та катастрофам, що сталися в Україні за останні 20 років.

Цикл «Україна. Історія катастроф» складається з ексклюзивного архівного відео, елементів реконструкції, а також емоцій, спогадів і розповідей живих людей. Кожен випуск присвячений одній темі, над ним працює окрема сценарна група. У числі перших тем циклу: потопи на Західній України, Скнилівська трагедія, епідемія в Болеславчику та інші.

— Про катастрофи чимало говорять в різних випусках новин, — розповідає головний режисер проекту Тетяна Терещенко. — При цьому за кадром залишилися людські історії, долі реальних людей, що потрапили в епіцентр тієї чи іншої біди і пережили її. Ніхто не знає, як склалося їхнє життя далі, чим вони живуть сьогодні, чи змогли вони забути ті страшні події. Наші знімальні групи спілкуються з цими людьми, щоб побачити історію їхніми очима.

 

Фільм 2. 

Загибель тварин у зоопарку

У фільмі розповідається про ситуацію, яка склалася в Київському зоопарку за останні роки. Також фахівці наведуть статистику смертей тварин. Більш детально ви зможете дізнатися про події 2010 року: смерть слона Боя, молодої верблюдиці, амурського тигра та багато інших тварин. Крім того, покажуть, що про таку ситуацію думають представники міжнародних організацій з охорони тварин. І на кінець, ви дізнаєтесь про вимоги, які діють у Європі по харчуванню та  догляду  за тваринами. У програмі відбудеться службове розслідування: журналіст влаштовується на роботу до зоопарку, та розповідає за допомогою прихованої камери все, що там діється насправді.

 

 

Джерело : http://1plus1.pl.ua/news/ukrajina_istorija_katastrof_film_2_getto_dlja_tvarin/2011-03-11-664

Громадський проект Київський зоопарк


При использовании любых материалов указание источника обязательно.

Система Orphus